Przesyłki międzynarodowe obsługiwane są przy wsparciu międzynarodowych Partnerów, dzięki czemu wszystkie przesyłki zagraniczne docierają do odbiorców na miejsce i na czas. Wszystkie przesyłki zagraniczne docierają do każdego zakątka Niemiec i Włoch. Palety międzynarodowe dystrybuowane są przez sprawdzonych od lat Partnerów w tych krajach. Palety międzynarodowe wyjeżdżają regularnie, systematycznie każdego dnia, każdy transport można dokładnie zaplanować i przewidzieć. Dzisiaj zlecasz, jutro, najpóźniej po jutrze towar jest u odbiorcy w Niemczech, za dwa dni do trzech dni roboczych we Włoszech.

W tej chwili wymiana towarów między nie tylko miastami, ale i różnymi krajami, jest czymś zupełnie normalnym – i często się z podobnej możliwości korzysta. Nie jest jednak łatwo wszystko zaplanować w taki sposób, by duża ilość towaru dotarła na miejsce nie tylko bezpiecznie, ale i szybko. Trzeba wykazać się sporymi umiejętnościami jeśli chodzi o planowanie, jak również dysponować odpowiednim sprzętem, pracownikami i kontaktami, które ułatwią wykonanie zadania. Kommodus S.A. jest firmą, która tym wszystkim dysponuje – i dzięki temu dostarcza zgodnie z umową przesyłki zagraniczne. To sieć dystrybucji paletowej – pierwsza sieć TSL (Transport Spedycja Logistyka) w Polsce. Specjalizuje się w transporcie przesyłek paletowych w eksporcie i w imporcie, poprzez zoptymalizowaną współpracę z licznymi partnerami z Polski i z całej Europy. Obsługuje jedynie przesyłki paletowe, ale i tak ma wielu zleceniodawców. Czy Twoja firma chce do nich dołączyć?

Palety międzynarodowe

Transport palet wiąże się z licznymi wyzwaniami, którym trzeba sprostać. Dlatego warto powierzyć to zadanie takiej firmie, która posiada już duże doświadczenie w branży, wie na jakie pułapki uważać i jak rozwiązać problemy, które mogą się pojawić. Przede wszystkim zaś umiejętnie wszystko rozplanowuje, dzięki czemu przesyłki potrafią dotrzeć na czas we wskazane miejsce. Takie szczególne przesyłki za granicę transportowane są przy wsparciu międzynarodowych partnerów firmy Kommodus. Transport prowadzony jest do każdego zakątka Niemiec i Włoch, docierając do wskazanego celu tak szybko, jak to tylko możliwe.

Palety za granicę przesyłane są z HUBów Kommodusa każdego dnia, dając klientom poczucie bezpieczeństwa, pewności i regularności. Przesyłki paletowe z zagranicy przywożone są do HUBów z taką samą regularnością i odbierane przez Partnerów w ustalonym terminie. Kommodus skupia się aktualnie na firmach obsługujących przesyłki paletowe skierowane za granicę oraz z zagranicy do Polski i wspiera polskie firmy i buduje platformę pomiędzy Polską a Europą.

Najważniejszy w transporcie jest czas

Nie da się ukryć, że w każdej branży – a przede wszystkim w transporcie – czas odgrywa bardzo dużą rolę. Są takie palety zagraniczne, które muszą dotrzeć we wskazane miejsce o konkretnej porze, ponieważ inaczej towar po prostu się zepsuje. Bez względu zresztą na to, co jest przewożone, zawsze istnieje jakaś data graniczna przewozu, której trzeba się trzymać. Na szczęście odpowiednie zaplanowanie wszystkiego powinno pomóc w dotrzymaniu terminów – o czym najlepiej wiedzą specjaliści z Kommodus. W konsekwencji gdy jako klient dzisiaj coś zlecasz, jutro, albo najpóźniej pojutrze towar jest u wskazanego odbiorcy w Niemczech. Z kolei za dwa dni, do trzech dni roboczych od złożenia zlecenia, towar będzie we Włoszech.

Regularne wysyłki, systematyczne dostawy

W Kommodus S.A. palety międzynarodowe dystrybuowane są przez sprawdzonych partnerów firmy każdego dnia, wyjeżdżając regularnie w trasę i systematycznie docierając do wskazanych miejsc. Dzięki długiej działalności w branży firma wyrobiła sobie liczne kontakty, które pozwalają usprawniać pracę i zapewniają mnóstwo zleceń. Nawet jeśli jakieś będzie wyzwaniem, firma na pewno się tego podejmie. Warto skontaktować się z Kommodus S.A., gdy chodzi o przesyłkę zagraniczną palet!